Kup bilet
Wybierz wydarzenie
Wybrana data: 31 lipca 2024
Nasza główna atrakcja. Siedząc w fotelach oglądamy seanse wyświetlane na kopule - nad głowami widzów pojawiają się tysiące gwiazd i kosmiczne animacje.
godzina
11:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
5Kosmiczne ziemniaki 40 min.
Układ Słoneczny to nie tylko Słońce, osiem planet, ich księżyce czy pierścienie, ale także planetoidy, czyli nasze tytułowe kosmiczne ziemniaki. Zapraszamy młodych widzów na wspólną podróż po zakamarkach Kosmosu.
godzina
12:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
3Poza horyzontem 43 min.
Uniwersalny seans o gwiazdach i planetach. Jaki wpływ ma na nas grawitacja, jakie skutki przynoszą narodziny i śmierć gwiazd, jak zrozumieć czas i przestrzeń.
godzina
13:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
0Kolorowy kosmos 40 min.
Seans dla dzieci 8 – 12 lat. Choć nocne niebo wydaje się nam czarne, to z bliska gwiazdy i planety wyróżniają się wieloma kolorami. Sprawdźmy, jakich barw jest w Kosmosie najwięcej.
godzina
14:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
1Lato pod gwiazdami 40 min.
Seans o gwiazdach i konstelacjach, jakie widać latem na niebie.
godzina
15:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
48Zostać astronomem 40 min.
To nie jest instrukcja, jak zostać astronomem. Astronomia to nie tylko najstarsza i najszersza z nauk, ale i pasja wielu z nas. Seans pełen niezwykłych ujęć filmowych i animacji Kosmosu.
godzina
16:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
33Oto Kosmos 42 min.
W pogodną noc niebo wygląda tak, jakby ktoś obsypał je klejnotami. Jednak dziś, zabiegani i zanurzeni w świecie liczb i wzorów, często patrzymy na nie bez emocji. Jak więc przybliżyć i opisać Kosmos, by nocne niebo ponownie stało się dla nas płótnem dla projekcji przeróżnych fantazji?
godzina
17:00sugerowany wiek
odbiorców
wolne miejsca
56Mały Książę 55 min.
Impresja kosmiczna na podst. książki A. de Saint-Exupéry’ego (55 min.). Warto do skutku szukać prawdziwego przyjaciela i uczyć się dojrzałej miłości, bo tylko wtedy życie jest warte przeżycia. Zachęta do refleksji nad naszą relacją do Ziemi utożsamianej z najbliższym otoczeniem, jak i będącej synonimem Kosmosu.